Kto będzie prelegentem podczas drugiej edycji Ladies Day?

Poznaj naszych prelegentów i nie wahaj się już dłużej!
Ola Budzyńska

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Była trenerka umiejętności miękkich, która przez 10 lat jeździła po Polsce i szkoliła pracowników korporacji z „time management”.

Po zdiagnozowaniu u młodszego syna cukrzycy typu 1, 23 sierpnia 2014 roku założyła bloga i ogłosiła się Panią Swojego Czasu; od tego momentu przekonuje kobiety, by brały czas w swoje ręce i zarządzały nim po swojemu.

Od samego początku istnienia swojego bloga stawia na swoje usługi i produkty. Nie współpracuje z markami i agencjami, nie dorabia na boku, nie pracuje na etacie. W 100% utrzymuje się z działalności PSC.

Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem (planer, kalendarz i notes PSC) oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet.”

Stworzyła ogromną i bardzo zaangażowaną społeczność Pań Swojego Czasu oraz #gangPSC, czyli wirtualny team kobiet pomagający rozwijać jej biznes.

Co miesiąc prowadzi bezpłatne webinary, na które każdorazowo zapisuje się kilka tysięcy kobiet.

Ma 38 lat i zwyczajne życie z mężem i dwójką dzieci. Nie znosi korpomowy i owijania w bawełnę.

Na głównej stronie swojego bloga ma napisane:

„Nie jestem coachem, robię głupie miny i czasem mówię ‚dupa’. Jeśli to dla Ciebie problem, to raczej się nie polubimy.”

Monika Zygmunt-Jakuć

Monika Zygmunt-Jakuć

Bez Owijania

Założyciel i Dyrektor Zarządzający firmy „bez owijania”. Prawnik, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowego Studium Prawa Gospodarczego i Handlowego. Ekspert w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych, prawa zamówień publicznych, budżetu zadaniowego i kontroli zarządczej.

Aktywna zawodowo od 2004 roku. Zdobywała doświadczenia w korporacjach z polskim i obcym kapitałem. Doświadczenie zawodowe zdobyte jako Menadżer ds. Prawnych oraz Dyrektor Działu Prawnego przekazuje podczas szkoleń oraz wykładów dedykowanych zarówno kadrze zarządzającej, kierowniczej jak i pracownikom średniego szczebla oraz uczniom i studentom. Jej szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy eksperckiej, licznymi ćwiczeniami oraz przyjazną atmosferą, sprzyjającą przyswajaniu wiedzy.

Swoimi szkoleniami i wykładami udowadnia, iż nawet zawiłe i z pozoru trudne zagadnienia prawne mogą być przekazane w sposób zrozumiały i prosty. Doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm i zaangażowanie w szkolenia i wykłady potwierdzone zostały licznymi referencjami od klientów, a umiejętność przekazywania wiedzy udowodniona wysoką zdawalnością egzaminów przez uczniów i studentów.

Laureatka plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorczej” Poznania oraz Wielkopolski roku 2015. Zwyciężczyni konkursu Polish Businesswoman Awords 2017 w kategorii „Lider coachów dla kobiet biznesu”. Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji z siedzibą w Warszawie.

Katarzyna Pawluś

Katarzyna Pawluś

Wyobraź sobie, że Twoje życie zatrzymuje się na 650 dni. Że codziennie żegnasz się z rodziną, z dziećmi. Że nie wiesz czy Twój mózg nie wyłączy się na zawsze? Przestajesz oddychać – podpinają Cię do rurek, przestajesz chodzić, mówić. Jesteś świadoma tragedii, ale nic nie możesz zrobić. Jesteś sparaliżowana i odczuwasz ból. Żyjesz w klaustrofobicznej klatce przez ponad 650 dni. I codziennie czekasz na lek który pozwoli Tobie żyć.

Ludzie się pytają mnie jak ja to robię że się często uśmiecham, że jestem taką optymistką i do tego pomagam wszystkim? Odpowiedź jest prosta. Tego nauczył mnie Robak. Czasem trudno jest się uśmiechać, kiedy w życiu spotykają Cie rzeczy których nie rozumiesz. Nie masz pewności czy przez to przebrniesz. Idziesz przez tą burze, ale nie wiesz ile to jeszcze potrwa.

Chcę się z Wami podzielić zasadami których się nauczyłam i które moglibyście wykorzystać w życiu aby szczęśliwie żyć. Bycie cierpliwym to piękna rzecz. Nie jestem w stanie zapamiętać imienia mojego męża tak na stałe, na zawsze, ale będę mogła podtrzymać jego serce miłością i radością życia. Nie jestem w stanie pójść z moimi dziećmi na spacer, do kina, na lody, ale jestem w stanie przytulać ich najmocniej na świecie. Nie jestem w stanie tańczyć w deszczu, ale mogę kołysać się przy świetle księżyca w różowym wózku inwalidzkim.

Od parunastu miesięcy przekazuję Wam jedną najważniejszą myśl!

Jesteś jedna na milion!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ORGANIZATOR:

BDirect Magdalena Szewczuk
ul. Na Polance 16a/9
51-109 Wrocław
NIP: 8982032080
REGON: 932958486

NUMER KONTA DO WPŁAT:
12 1090 2398 0000 0001 3498 1462

BILETY / PŁATNOŚCI / FAKTURY / PAKIETY PARTNERSKIE

Katarzyna Szewczuk

+48 519 193 626
k.szewczuk@czerwonaszpilka.pl

KWESTIE ORGANIZACYJNE / KONTAKT DLA PRASY / PATRONATY MEDIALNE

Angela Semczuk

+48 790 444 534
a.semczuk@czerwonaszpilka.pl