Zaznacz stronę

Kto będzie prelegentem podczas drugiej edycji Ladies Day?

Poznaj naszych prelegentów i nie wahaj się już dłużej!
Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk

Prowadzący

Studia aktorskie rozpoczął w krakowskiej Szkole Aktorskiej Lart Studio. Rok później kontynuował naukę w Szkole Filmowej w Łodzi (PWSFTviT), a następnie w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Dyplom obronił pod kierunkiem Anny Seniuk i Zbigniewa Zapasiewicza.

„Nie zapomnę pierwszego występu na dużej scenie. Był to spektakl Makbet w Teatrze Bagatela w Krakowie. Dostałem niewielką rolę – wysłannika Makbeta. Wtedy pierwszy raz doświadczyłem siły widowni i zrozumiałem jak jest ważna. Pamiętam, że choć jej nie widziałem, to czułem jej moc. Występowanie u boku Aleksandra Domagarowa i Danuty Stenki, a przede wszystkim na dużej scenie teatru, było dla mnie pierwszym teatralnym wyzwaniem i wielkim wyróżnieniem”

Występował w Teatrze STU, Teatrze Bagatela oraz w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w takich rolach jak: Claudio w spektaklu Miarka za Miarkę (William Shakespeare) w reżyserii Heleny Kaut-Howson, Alex w Litości Boga (Jean Cau) w reżyserii Jana Maciejowskiego, Abelard w Chorym z urojenia (Molier) w reżyserii Giovanniego Pampiglione, Czertow wBułchakowie (Maciej Wojtyszko) w reżyserii Macieja Wojtyszko, Wacław w Zemście (Aleksander Fredro) w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Telewidzowie mogli go oglądać w takich serialach jak: „Oficer”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Tylko miłość”, „Kryminalni”, a także w filmach: „Ile waży koń trojański”, „Lejdis”, „Ostatnia akcja”. Sympatię publiczności zaskarbił sobie rolą w serialu „M jak miłość”.

Ola Budzyńska

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Była trenerka umiejętności miękkich, która przez 10 lat jeździła po Polsce i szkoliła pracowników korporacji z „time management”.

Po zdiagnozowaniu u młodszego syna cukrzycy typu 1, 23 sierpnia 2014 roku założyła bloga i ogłosiła się Panią Swojego Czasu; od tego momentu przekonuje kobiety, by brały czas w swoje ręce i zarządzały nim po swojemu.

Od samego początku istnienia swojego bloga stawia na swoje usługi i produkty. Nie współpracuje z markami i agencjami, nie dorabia na boku, nie pracuje na etacie. W 100% utrzymuje się z działalności PSC.

Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem (planer, kalendarz i notes PSC) oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet.”

Stworzyła ogromną i bardzo zaangażowaną społeczność Pań Swojego Czasu oraz #gangPSC, czyli wirtualny team kobiet pomagający rozwijać jej biznes.

Co miesiąc prowadzi bezpłatne webinary, na które każdorazowo zapisuje się kilka tysięcy kobiet.

Ma 38 lat i zwyczajne życie z mężem i dwójką dzieci. Nie znosi korpomowy i owijania w bawełnę.

Na głównej stronie swojego bloga ma napisane:

„Nie jestem coachem, robię głupie miny i czasem mówię ‚dupa’. Jeśli to dla Ciebie problem, to raczej się nie polubimy.”

Katarzyna Gubała

Katarzyna Gubała

Propagatorka zdrowego żywienia, autorka książek, m.in. „Warzywa górą! Od korzeni po liście”. W roślinnej kuchni specjalizuje się od lat. Z niezwykłą energią urzeczywistnia marzenia o tym, by wege dania gościły w polskich domach i restauracjach. Koordynatorka ogólnopolskiej kampanii fundacji Viva „Zostań wege na 30 dni”. Szkoli obsługę lokali gastronomicznych, doradza układać roślinne menu szefom kuchni. Jest autoryzowanym audytorem marki V-label – szwajcarskiego znaku jakości dla wegańskich i wegetariańskich lokali. Jako diet coach pomaga tworzyć roślinne przepisy m.in. na Thermomix. Wieloletnia redaktor naczelna magazynu „Slowly Veggie” z wegetariańską i wegańską kuchnią oraz „Wege przewodnika”. Gotuje zarówno w domu, jak i podczas kulinarnych warsztatów. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Bomba pozytywnej energii.

Monika Honory

Monika Honory

Od kiedy sięga pamięcią zawsze walczyła z nadmiarem kilogramów. Jej życie dzieli na etapy: od jednej efektu jo-jo do kolejnego. Lata upokorzeń, cierpienia i wołania wewnętrznego głosu o uwolnienie z otyłego ciała, doprowadziły o przełomowego momentu w jej życiu.
Na podstawie własnego doświadczenia, opracowała autorski program odchudzający: Program Przemian. Dzięki niemu z sukcesem schudła 40kg bez efektu jo-jo. Ta ogromna zmiana sprawiła, że różnica pojawiła się nie tylko w wymiarze fizycznym, ale także psychicznym. Postanowiła opowiedzieć o tym ludziom i zainspirować innych do zmian.

W ciągu ostatnich trzech lat napisała pięć książek: „Przygotowanie do odchudzania”, „Zupy sycące ale nietuczące”, „Zupomania”, „Dziennik Przemian”, „Życie bez efektu jo-jo”, organizuje warsztaty dla osób, które chcą skorzystać z jej metody, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a grupę na Facebooku „Zupomania – Monika Honory odchudza”, która dziś ma prawie 90 tysięcy członków, zbudowała w ciągu 1,5 roku. Aktywnie odchudza się z nią około 10 tys osób, a miesięcznie tracą tony tkanki tłuszczowej.

Jak sama mówi, lubi dzielić się swoim przepisem na szczęście, który okazał się przepisem na szczupłą sylwetkę. Wielokrotnie pojawiała się w „Pytaniu na śniadanie”, Dzień Dobry TVN” i rozgłośniach radiowych – Polskim Radiu, Radiu Dla Ciebie i Radiu Zet. Jej komentarze eksperckie były publikowane m.in. w portalach Onet, Wirtualna Polska oraz Interia.

Zdobyła wyróżnienia miesięcznika Twój styl jako jeden ze „100 Przebojów 2016 roku” oraz programu Pytanie na Śniadanie, jako „Sukces roku 2016”.

Zaraża dobrym nastrojem, pokazuje drogę do realizacji marzeń i daje nadzieję na lepsze jutro.

Michał Mierzwiński

Michał Mierzwiński

Manager, trener biznesu, twórca wielu autorskich szkoleń w dziedzinie praktyki biznesu i motywacji. Absolwent Politechniki Opolskiej oraz European Institute of Purchasing Management w Archamps we Francji. Ukończył studia MBA na Uniwersytecie w Montrealu oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do 2001 roku pracował za granicą w Szwajcarii, USA i krajach Azji, zajmując wysokie managerskie stanowiska w międzynarodowym koncernie Nutricia/Danone Group. Od 2001 roku związany z branżą MLM, najpierw jako Dyrektor i członek Zarządu Oriflame Poland, a od 2007 roku – Dyrektor Zarządzający i Prezes Betterware Polska. Hobby: golf, żeglarstwo i dalekie podróże.

Katarzyna Pawluś

Katarzyna Pawluś

Wyobraź sobie, że Twoje życie zatrzymuje się na 650 dni. Że codziennie żegnasz się z rodziną, z dziećmi. Że nie wiesz czy Twój mózg nie wyłączy się na zawsze? Przestajesz oddychać – podpinają Cię do rurek, przestajesz chodzić, mówić. Jesteś świadoma tragedii, ale nic nie możesz zrobić. Jesteś sparaliżowana i odczuwasz ból. Żyjesz w klaustrofobicznej klatce przez ponad 650 dni. I codziennie czekasz na lek który pozwoli Tobie żyć.

Ludzie się pytają mnie jak ja to robię że się często uśmiecham, że jestem taką optymistką i do tego pomagam wszystkim? Odpowiedź jest prosta. Tego nauczył mnie Robak. Czasem trudno jest się uśmiechać, kiedy w życiu spotykają Cie rzeczy których nie rozumiesz. Nie masz pewności czy przez to przebrniesz. Idziesz przez tą burze, ale nie wiesz ile to jeszcze potrwa.

Chcę się z Wami podzielić zasadami których się nauczyłam i które moglibyście wykorzystać w życiu aby szczęśliwie żyć. Bycie cierpliwym to piękna rzecz. Nie jestem w stanie zapamiętać imienia mojego męża tak na stałe, na zawsze, ale będę mogła podtrzymać jego serce miłością i radością życia. Nie jestem w stanie pójść z moimi dziećmi na spacer, do kina, na lody, ale jestem w stanie przytulać ich najmocniej na świecie. Nie jestem w stanie tańczyć w deszczu, ale mogę kołysać się przy świetle księżyca w różowym wózku inwalidzkim.

Od parunastu miesięcy przekazuję Wam jedną najważniejszą myśl!

Jesteś jedna na milion!

Izabela Jagosz

Izabela Jagosz

Kobieta o wielu zainteresowaniach, pełna pasji, z głową pełną pomysłów. Pisarka, społecznica, liderka sprzedaży oraz trenerka o niespożytej energii. Autorka bestsellerowej powieści „Uczulona na wino”, która karierę w międzynarodowej korporacji zastąpiła spokojnym, sprzyjającym twórczości życiem w Jagoszówce. Swoją karierę zaczynała jako dziennikarka w lokalnej rozgłośni radiowej, równocześnie pisząc felietony, wywiady, wiersze i teksty piosenek. Pasję do słowa wykorzystała również zakładając agencję reklamowo-eventową, szybko stając się liderem branży. Naturalne uzdolnienia i potrzeba działania pchnęły ją na tory sprzedaży bezpośredniej. Przez prawie 20 lat trwał jej romans z branżą MLM – dziś Izabela jest nie tylko skutecznym sprzedawcą, ale przede wszystkim doskonałym trenerem, specjalizującym się w wystąpieniach publicznych. Z pasją oddaje się także dzierganiu na drutach, tworząc autorską markę La Gosh My Passion. Sama twierdzi, że dzierganie pomaga jej w pisaniu, więc łączy dwie pasje, by inspirować innych. Jej unikatowe kreacje zyskują coraz szersze grono fanek, konkurując jakością i designem z wielkimi domami mody. Iza oczywiście chce się dzielić swoją wiedzą, dlatego możecie obserwować jej działania w sieci.

Patrycja Kondracka

Patrycja Kondracka

Jest autorką książki „Sekret Młodości – Facefitness”. Studiowała na wrocławskiej AWF, tam też zdobyła wiedzę dotyczącą anatomii człowieka. Skoncentrowała się wówczas mocno na twarzy, bowiem mięśnie nie kończą się na szyi.

Jest również właścicielką firmy EKOMENTOR oraz akredytowanym coachem ACC ICF, pracuję według standardów ICF Global. Prowadzi sesje wellness-coachingu, szkolenia z zakresu ekologicznego stylu życia, konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry twarzy w tym również dietetykę w kosmetologii oraz diet coaching.

Jej misją i zarazem celem jest pomoc kobietom w znalezieniu swojego potencjału oraz zachęcenie do wprowadzenia i wdrażania zdrowych, proekologicznych zmian w ich życiu. Jej działalność wynika z pragnienia dzielenia się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Monika Zygmunt-Jakuć

Monika Zygmunt-Jakuć

Bez Owijania

Założyciel i Dyrektor Zarządzający firmy „bez owijania”. Prawnik, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowego Studium Prawa Gospodarczego i Handlowego. Ekspert w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej. Aktywna zawodowo od 2004 roku. Zdobywała doświadczenia w korporacjach z polskim i obcym kapitałem. Doświadczenie zawodowe zdobyte jako Menadżer ds. Prawnych oraz Dyrektor Działu Prawnego przekazuje podczas szkoleń oraz wykładów dedykowanych zarówno kadrze zarządzającej, kierowniczej jak i pracownikom średniego szczebla oraz uczniom i studentom. Jej szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy eksperckiej, licznymi ćwiczeniami oraz przyjazną atmosferą, sprzyjającą przyswajaniu wiedzy. Swoimi szkoleniami i wykładami udowadnia, iż nawet zawiłe i z pozoru trudne zagadnienia prawne mogą być przekazane w sposób zrozumiały i prosty. Doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm i zaangażowanie w szkolenia i wykłady potwierdzone zostały licznymi referencjami od klientów, a umiejętność przekazywania wiedzy udowodniona wysoką zdawalnością egzaminów przez uczniów i studentów.

Laureatka plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorczej” Poznania oraz Wielkopolski roku 2015. Zwyciężczyni konkursu Polish Businesswoman Awords 2017 w kategorii „Lider coachów dla kobiet biznesu”. Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji z siedzibą w Warszawie.

Renata Frączkiewicz-Krzal

Renata Frączkiewicz-Krzal

Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego. Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie).

Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do Pań pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążać za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”.

Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

Aleksandra Turoń

Aleksandra Turoń

Polska wokalistka i autorka tekstów. Uczestniczka VI edycji The Voice of Poland,  gdzie swoim wykonaniem utworu „Miód” z repertuaru Natalii Przybysz zachwyciła wszystkich jurorów. W programie jej trenerkami były Maria Sadowska i Edyta Górniak.Od 4 roku życia występuje na scenie. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Ukończyła klasę skrzypiec oraz perkusji. Jest laureatką  polskich festiwali i konkursów wokalnych. Grand Prix podczas XIX Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu oraz II miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej.

Przez kilka lat występowała we wrocławskim chórze gospel Hand of God, w którym była również solistką. Współpracowała i nagrywała z hip-hopowymi artystami m.in. z Kabu&Majk i Nercotix, Antone, Zaraz.
Występowała również w projektach muzycznych takich jak: Funk’n tronic jako chórzystka, Ale jazz band- wrocławski kwartet jazzowy, w którym była solistką, Deep Punkture oraz Fuckoffowski– wrocławski projekt z muzykami m.in. zespołu Milloopa wraz z Rollim Mossimanem.

Jej głos można usłyszeć w czołówkach programów telewizyjnych. Aktualnie w nowym programie  stacji  TVN  „Ślub od pierwszego wejrzenia”.  Głos Oli będzie można także usłyszeć w filmie „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Pareja, do którego muzykę robił Michał Szablowski. W obsadzie m.in. Ewa Błaszczyk oraz Michał Żebrowski.

Kilkukrotnie wystąpiła podczas Slot art festival. Swoje umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Jacka Zameckiego oraz podczas wielu warsztatów wokalnych. Aktualnie związana z wrocławską sceną muzyczną. Tworzy akustyczny duet Acoustic cookies oraz śpiewa w zespole Lime, z którym koncertuje i występuje na eventach w całej Polsce.

Obecnie wokalistka intensywnie pracuje nad swoją debiutancką płytą oraz koncertuje we Wrocławiu, a także w całej Polsce. Premiera jej pierwszego singla i teledysku do piosenki „Smartfon” odbyła się 25 listopada 2015 roku. Od niedawna jest także trenerem wokalnym i prowadzi warsztaty śpiewu.

Ewa Miętkiewicz-Ciepły

Ewa Miętkiewicz-Ciepły

Charakterystyczna fryzura, zawsze ciekawe okulary i piękny uśmiech tak można w skrócie opisać Ewę Miętkiewicz Ciepły polska projektantkę rodem z Mysłowic. Ewa to osoba o bardzo przyjaznym i ciepłym wnętrzu, które widać w Jej projektach. Nietuzinkowe podejście do projektowanych kolekcji powoduje zachwyt nie tylko u kobiet ale i Panów którzy to z dużym zadowoleniem kupują kreacje dla swoich Pań. Ewa przykłada wagę do tego co robi, stąd tkaniny są wybierane na etapie wielu selekcji, są piękne kolorystycznie i nienaganne jakościowo.

Ewa kocha to co robi, szanuje ludzi i otoczenie z którym współpracuje. Efektem są zawsze udane kreacje i szybko opustoszałe wieszaki w pracowni.

Szukasz czegoś niecodziennego i z klasą zajrzyj do Studia EMC Studio.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ORGANIZATOR:

BDirect Magdalena Szewczuk
ul. Na Polance 16a/9
51-109 Wrocław
NIP: 8982032080
REGON: 932958486

NUMER KONTA DO WPŁAT:
12 1090 2398 0000 0001 3498 1462

WSPÓŁPRACA / PAKIETY PARTNERSKIE

Katarzyna Szewczuk

+48 519 193 626
k.szewczuk@czerwonaszpilka.pl